Manager Allegro – udogodnienie, które z pewnością docenisz

Manager Allegro, to ułatwienie dla wielu przedsiębiorców. Ze względu na swoje funkcje jest niezwykle często wybierano, jako narzędzie mające na celu optymalizację procesów sprzedażowych. Wielu właścicieli wystawiających towary za pomocą zewnętrznych witryn sprzedażowych nie wyobraża sobie funkcjonowania sklepu internetowego bez wykorzystania giganta w świecie e-commerce – czyli Allegro.

Wykorzystanie zewnętrznych kanałów sprzedażowych

Wybór dodatkowych opcji sprzedaży w postaci witryn i platform aukcyjnych to idealna opcja do poszerzenia grona dotychczasowych klientów, a tym samym zwiększenia zysków. Ze względu na dużą popularność serwisów umożliwiających wystawianie ofert, grono konsumentów, każdego dnia wyszukując nowych towarów, rozpoczyna swoje działania właśnie od strony Allegro. Chociażby ze względu na ten fakt, warto na samym starcie umieścić tam swój towar. Co więcej, witryna na bieżąco wdraża aktualizacje dopasowując swoje działania i możliwości do potrzeb konsumenta i przedsiębiorcy, wprowadzając udogodnienia mające na celu udoskonalenie działań. 

Manager Allegro to intuicyjne narzędzie, które pozwoli całkowicie zarządzać sprzedażą na Allegro, redukując czas konieczny do przygotowania ofert i wdrożenia niezbędnych zmian do minimum, zobacz: https://apilo.com/pl/manager-allegro-ulatwia-zycie-e-sprzedawcom/. Ze względu na łatwość obsługi jest funkcją, która zarządzać będzie potrafił każdy, niezależnie od stopnia zaawansowania umiejętności poruszania się w świecie cyfrowej sprzedaży. 

Wdrażając Manager Allegro do swojego sklepu internetowego zyskasz możliwość:

  • Tworzenia nowych aukcji, zgodnych z aktualnymi wytycznymi serwisu Allegro
  • Szybkiej edycji treści umieszczanych w ofercie
  • Wykorzystania szerokiej bazy ze zdjęciami do uzupełnienia wystawionej oferty
  • Edycję szablonów konkretnych aukcji
  • Bieżąca kontrolę historii transakcji
  • Czytelne przeglądanie poszczególnych danych 

Wykorzystanie narzędzia oferowanego przez system Apilo (daw.ErpBox) pozwala na całkowitą kontrolę wystawianych aukcji. Dodatkowo funkcje są na bieżąco aktualizowane, co pozwala na prowadzenie biznesu zgodnie ze standardami Allegro. Jeżeli serwis aukcyjny wprowadzi nowe wytyczne, Manager natychmiast poinformuje cię o konieczności dokonania zmian w aktualnych aukcjach wystawionych na stronie partnera. 

Integracja Allegro ze sklepem internetowym 

Opcja Managera Allegro pozwala zdjąć z ciebie lub twoich pracowników szereg obowiązków wynikających z prowadzenia działalności na dodatkowej przestrzeni sprzedażowej. Możliwość automatycznego uzupełniania pól formularzy, szybkie sortowanie zgodnie z wybranymi parametrami i możliwość stałej kontroli poszczególnych działań pozwala zaoszczędzić czas i koszty wynikające z prowadzenia działalności we współpracy z zewnętrznym serwisem.