Aktywne święta

Z czym kojarzą się nam święta? Oczywiście z biesiadowaniem wśród rodziny. Pamiętajmy jednak, że okres ten jest również odpowiednim powodem, aby spędzić z rodziną więcej czasu, nie tylko przy stole. W końcu w okresie świątecznym mamy dużo wolnego czasu. Warto wykorzystać go, aby jeszcze bardziej zżyć się z rodziną. Wspólna aktywność fizyczna jest tego doskonałym przykładem. Jeśli dysponujemy dość dużym budżetem warto wyjechać choć na krótki pobyć w góry. Tam możemy przeżyć białe szaleństwo. Oprócz tego możemy zgubić zbędne kilogramy, które nabyliśmy przy świątecznym stole. Ale nie musimy od razu dysponować tysiącami złotych, by móc miło i aktywnie spędzić czas z najbliższymi. Jedną z takich propozycji będzie gra w piłkarzyki. Możemy zorganizować mini turnieje i spędzić jednocześnie ze sobą trochę czasu.

Aktywne święta

Stół do piłkarzyków możemy zakupić w każdym sportowym sklepie. Na rynku jest kilka firm godnych naszej uwagi. Jest kilka rodzajów stołów toteż z pewnością wybierzemy coś dla siebie. Kolejną ciekawą propozycją dla całej rodziny są stoły wielofunkcyjne. Tutaj mamy do czynienia z kilkoma planszami gier, toteż co jakiś czas możemy je zmieniać. I tutaj możemy grać w bilarda, hokeja, a nawet szachy. Jeśli nie posiadamy takiego wielofunkcyjnego stołu możemy go zakupić nawet już za 200 złotych. Kolejna propozycja jest dla osób, które bardziej chcą spędzić aktywnie te święta – to gra w ping-ponga. W końcu każdy z nas miał z nim do czynienia. W tej propozycji możemy zgubić jeszcze więcej zbędnych kilogramów, a zmęczenie poczuje z pewnością każdy. W tym przypadku potrzebujemy odpowiedniego stołu do tenisa ziemnego oraz paletek.

Możemy grać nawet w cztery osoby. Tutaj również warto wspomnieć o tym, że niektóre stoły mają możliwość złożenia jednej części dzięki czemu może grać już nawet jedna osoba. To jedynie kilka z wielu przykładów na to, że święta możemy spędzić w gronie rodziny również aktywnie. Wystarczy trochę chęci i zebranie wszystkich członków rodziny. Będzie to z pewnością dobrze zainwestowany czas.