Sięgnij po pojemniki próżniowe i powiedz stop marnowaniu jedzenia!

Szukasz rozwiązania, które nie tylko zmieni twoje życie, ale i pozytywnie wpłynie na środowisko? Postaw na pojemniki próżniowe, skończ z marnowaniem jedzenia i każdego dnia odkrywaj nowe możliwości!

Działaj kompleksowo, sięgnij po pojemniki próżniowe + pompka do pojemników próżniowych!

Pojemniki próżniowe są niejako odpowiedzią na problem marnowania jedzenia.

Mają szerokie spektrum zastosowań, tym samym zapewniając zupełnie nową jakość życia. Co kryje w sobie to niezwykłe rozwiązanie? Pojemniki próżniowe przede wszystkim wydłużają świeżość i „utrzymują” smak produktów żywnościowych (produkty, półprodukty, gotowe dania), ale również zapobiegają roznoszeniu się zapachów w lodówce. Będąc w sklepie, z pewnością widziałeś zwykłe pojemniki, odpowiedzmy sobie w tym miejscu na pytanie, dlaczego warto postawić na pojemniki próżniowe? Powodów jest wiele! Po pierwsze pojemniki próżniowe wyposażone są w szczelne zamknięcie dlatego w połączeniu z pompką próżniową „tworzą” idealne warunki, tym samym chroniąc produkty przed wilgocią i powietrzem. Pojemniki próżniowe perfekcyjnie nadają się do przechowywania gotowych dań, produktów oraz półproduktów. Ale to nie wszystko, pojemniki to nie tylko skuteczność, ale i wyjątkowy design. Nowoczesny kształt i ciekawa kolorystyka sprawiają, że z pewnością wkomponowują się w wystrój twojej kuchni.

Jak wygląda proces? Otwórz pojemnik próżniowy, włóż wybrany (produkt, półprodukt, gotowe danie) i zamknij pojemnik. Ostatnią częścią (odessanie powietrza) zajmie się pompka do pojemników próżniowych. Proste? Proste!

Pojemniki próżniowe (plus pompka do pojemników próżniowych) – co możesz w nich przechowywać

Wiesz już, co może zaoferować ci zestaw pojemniki próżniowe + pompka do pojemników próżniowych, czas ustalić co możesz w nich przechowywać:
– makaron (zapobiegniesz wyschnięciu)
– owoce i warzywa (zachowasz nie tylko smak, ale i naturalny kolor)
– ryby (zachowasz ich smak, a zapach nie przeniesie się na inne produkty)
– mięso (próżnia to doskonałe warunku do marynowania)
– wędliny i sery (zachowasz smak i świeżość)
– pieczywo (zachowasz chrupkość i świeżość)
– kawa i herbata (dłużej zachowasz aromat)
– produkty mleczne (zapobiegniesz rozwojowi bakterii tlenowych)

Nie masz miejsca? Postaw na zestaw: folia do zgrzewarki próżniowej + zgrzewarka próżniowa!

Przekonało cię powyższe rozwiązanie, ale nie masz miejsca w lodówce? Jest na to sposób, a mianowicie folia do zgrzewarki próżniowej. Folia zapewnia ten sam efekt co pojemniki próżniowe, ale zajmuje jeszcze mniej miejsca! Wystarczy, że włożysz np. wybrany produkt do folii i odetniesz potrzebną długość zintegrowanym nożykiem. W ostatnim kroku pomoże ci zgrzewarka próżniowa. To naprawdę proste i skuteczne rozwiązanie możesz mieć zawsze pod ręką!

Chcesz już dziś zmienić swoje nawyki i odkryć nową jakość życia? Kup jeden z zestawów: pojemniki próżniowe + pompka do pojemników próżniowych lub folia do zgrzewarki próżniowej + zgrzewarka próżniowa na stronie seeyoo.pl/produkty.html. Twoje wybory mają znaczenie!