Samochody dostawcze DAF

Firmy które poszukują nowoczesnej ciężarówki dystrybucyjnej z pewnością powinny zwrócić uwagę na model DAF LF, jest to samochód dostawczy który spełnia normy Euro 6, z pewnością na uwagę zasługuje bardzo duża zwrotność oraz doskonale własności jezdne.

Z pewnością samochody dostawcze powinny posiadać dobrą zwrotność, często muszę parkować w centrum miasta, dodatkowo także podjazd do załadunku czy rozładunku towaru może być utrudniony. Dlatego też należy poszukiwać pojazdów które posiadają dobre właściwości jeżeli chodzi o skręt czy też przykładowo zawracanie.

Samochody dostawcze DAF

Niezawodny samochód dostawczy DAF LF Euro 6

Oczywiście w tym przypadku możemy liczyć na komfort w kabinie kierowcy, możemy znaleźć tutaj regulowane fotele, z pewnością zaletą będzie także czytelna deska rozdzielcza, czy też kierownica z wieloma elementami sterowania. Kierowca może także wygodnie sięgać do wszystkich elementów sterowania przykładowo klimatyzacją. Na uwagę zasługują także szeroko otwierane drzwi, co zapewnia komfort wsiadania kierowcy, dodatkowo znajdziemy tutaj wiele schowków gdzie możemy wygodnie trzymać wszystkie dokumenty przewozowe, różnego rodzaju drobiazgi których będziemy potrzebowali.

Oczywiście możliwości zabudowy są bardzo duże, w tym przypadku możemy wybrać standardowy model który może pozwalać na załadunek windą towarową, oczywiście możemy także liczyć na różne rodzaje kierowania podnoszenia i obniżania podnośnika. Na uwagę zasługują także silniki które spełniają normy Euro 6, może być to silnik o pojemności 4,5 l który może osiągać mocy od 150 do 210 koni mechanicznych. Naturalnie silniki te oferują niskie zużycie paliwa, oraz wysoką bezawaryjność. Dzięki temu koszty eksploatacyjne w pojazdu są niskie.

Wszystko to sprawia że DAF LF Euro 6 to samochód bardzo wszechstronny, posiada dużą możliwość zabudowy, dzięki czemu możemy wykorzystać go do transportu różnego rodzaju towarów. Naturalnie producent stawia także na bezpieczeństwo, dzięki czemu jest to niezwykle popularny model, ceniony przez kierowców.