Naturalne drewno oferuje niespotykaną różnorodność

Drewno jest niezwykle uniwersalnym materiałem wykończeniowym pasującym do wszystkich rodzajów podłóg.

Możesz wybierać między jasnymi i ciemnymi odcieniami, smugami, wzorami i wyraźnymi sękami, aby znaleźć idealny rodzaj drewna na podłogę pasujący do twojego stylu, potrzeb i charakteru wystroju wnętrza.

Naturalne drewno oferuje niespotykaną różnorodność

Podłogi drewniane mają ponadczasowy urok i styl

Odpowiednio pielęgnowane drewniane podłogi nie niszczą się i nie tracą swoich wartości z czasem. W rzeczywistości zwiększą wartość twojego domu, im dłużej je będziesz mieć. Utrzymuj je w nieskazitelnym stanie dzięki cotygodniowym podstawowym czyszczeniom i od czasu do czasu odnowieniu. Na dłuższą metę jest to łatwiejsze i tańsze niż całkowita wymiana podłogi, co czyni taką inwestycję ekonomiczną i praktyczną. Ze względu na to, że wierzchnia okleina jest z litego drewna, można ją szlifować i odnawiać, a także zmieniać wykończenie podłogi. Jest to zalecane tylko w przypadku licówek o grubości 2 mm lub większej. Należy pamiętać, że te powierzchnie można ponownie wykańczać tylko jeden do trzech razy, jednak podłogę wykonaną z desek drewnianych można wielokrotnie odnawiać.

Jeśli chcesz uzyskać prawdziwy wygląd podłogi z litego drewna, ale masz ograniczony budżet, idealnym rozwiązaniem może być poddane odpowiedniej obróbce drewno. Podłogi warstwowe mają solidną okleinę z twardego drewna, ale rdzeń jest wykonany z warstw drewna, dzięki czemu taka podłoga jest bardziej odpowiednia do zmian temperatury, dużego nasłonecznienia i łatwiejsza do samodzielnego montażu. Ze względu na konstrukcję można je samodzielnie zainstalować na pióro i wpust, podobnie jak w przypadku paneli. Podłoga drewniana warstwowa może być również zszywana, przybijana gwoździami lub przyklejana do podłoża.

Wysokiej jakości drewniane podłogi znajdziesz na stronie https://panelstyl.com.pl/produkty/podlogi-drewniane/. Naturalne drewno jest wszechstronnym materiałem budowlanym, można taką podłogę wykończyć na różnorodny sposób zgodnie z własnym gustem i stylem wystroju wnętrza. Podłogi drewniane znajdziemy również w wielu różnych kolorach i szerokościach desek.