Decyzja o slubie

Na początku musimy podjąć decyzję, czy sami jesteśmy w stanie zorganizować ślub i wesele, czy skorzystamy z pomocy konsultantów ślubnych. Samodzielna organizacja to nie lada wyzwanie dla narzeczonych, nie każdy sobie z nim poradzi. Konsultanci ślubni cieszą się coraz większą popularnością. Dzisiejsze pary są zapracowane, a organizacja jest czasochłonna. Przy pomocy konsultanta wszystko odbywa się szybko i sprawnie, bez żadnych komplikacji. Możemy korzystać z ich doświadczenia, pytać o wszystko, a oni nam pomogą. Kolejny powód przemawiający za konsultantami to to, że przed ślubem każdy chce się zrelaksować, odpocząć, a nie stresować się i biegać za jakimiś sprawami. Konsultant przedstawi im oferty ślubne i oni zgodnie z własnym gustem, oczekiwaniami i możliwościami, wybierają najbardziej pasującą do siebie.

Jeśli narzeczeni decydują się na ślub za granicą, wtedy konsultanci pełnią rolę pośredników i pełnomocników i wszystkie sprawy załatwiają w imieniu przyszłej pary młodej. Konsultanci zawsze służą pomocą i radą, bo taki jest ich obowiązek.To oni są naszymi przedstawicielami, jeżdżą po firmach, negocjują ceny w naszym imieniu, wybierają wszystko to, co najlepsze. Do ich obowiązków należy choćby dobranie menu, kupno zaproszeń, dekoracje, wystroje. Koordynują pracę wszystkich pracowników wynajętych na ten dzień, dbają, by wszystko wyszło idealnie, ich praca jest nieoceniona.

Przykładowa strona fotografa ślubnego z Kielce – www.nasdwoje.com.pl – zobacz.

Fotograf ślubny

Kwestią fotografa ślubnego warto zająć się samodzielnie, nie zdawać się na gust konsultanta. Z racji tego, że wybór fotografa, dzięki wyszukiwarce Google, nie będzie pracochłonnym zajęciem, poradzimy sobie spokojnie z tym sami. Wpiszemy pożądaną frazę, czyli „fotograf ślubny Kielce” i czekamy, co nam zaproponuje wyszukiwarka. Po chwili wyświetlone zostają strony poszczególnych fachowców z naszej okolicy. Strony zawierają twórczość fotografów wyrażoną w zdjęciach. Nam pozostaje otworzyć galerię i poprzeglądać te fotki i poznać każdy styl. Później pozostaje nam tylko wybrać faworyta i skontaktować się z nim.