Biznesowe spotkanie w Tam Cafe

Gdzie zorganizować spotkanie biznesowe? Miejsce powinno być wyjątkowe, takie, które klientowi zapadnie w pamięć. Trzeba go zaskoczyć, ale czym? Do tej poty nie było to łatwe, ale właśnie otwarto klubokawiarnie Tam Cafe na Mokotowie. To oznacza, że będziemy mogli właśnie tam pójść i zorganizować takie spotkanie, jakie będzie pod każdym względem wyjątkowe. Czym się ten lokal odróżnia od innych?

Przede wszystkim tym, że to lokal podróżniczy. To oznacza, że na ścianach będziemy mieć wiele zdjęć z różnych zakątków globu. To nie wszystko, bo sam wystrój jest niepowtarzalny. Można tutaj spędzić bardzo miło czas. Oczywiście nie samym wystrojem człowiek żyje, dlatego można tam również zjeść i czegoś się napić. Jedno jest pewne nie znajdziemy w całej Polsce podobnego lokalu, który budzi tak wiele pozytywnych emocji i podoba się każdemu, kto się tam pojawi. Nie było łatwo stworzyć takie miejsce, ale na szczęście ktoś wpadł na genialny pomysł i co ważne udało mu się ten pomysł w stu procentach zrealizować.

Wybieramy sale dla siebie

Przy większych spotkaniach biznesowych połączonych z prezentacjami można wybrać salę numer 2. W tym miejscu znajduje się projektor, który można połączyć z komputerem i robić prezentacje biznesowe. Na co dzień ta sala wykorzystywana jest do odpoczynku. Można tutaj posiedzieć na orientalnych pufach, ale można również pohuśtać się na hamakach. Czy ktoś kojarzy gdziekolwiek podobne miejsce? Oczywiście, że nie, dlatego nie ma, co czekać tylko musimy robić rezerwacje lokalu. Jeśli zamierzamy zorganizować większe spotkanie biznesowe na dwadzieścia czy trzydzieści osób to wtedy zamykany jest dla nas cały lokal.

Trzeba tylko nieco wcześniej skontaktować się z klubokawiarniom żeby sprawdzić czy są jeszcze wolne terminy. Można to zrobić już teraz wchodząc na stronę wynajem sali Warszawa. Znajdziemy ma adres, ale również możemy zobaczyć ciekawą galerię. Szybko się przekonamy, że to jest miejsce niepowtarzalne i że trzeba jak najszybciej się tam udać.