Spraye quick detailer, czym są i jak ich używać

Jeśli zajmujesz się detailingiem samochodowym, prawdopodobnie słyszałeś sporo o sprayach quick detailer.

Dostępne są różne typy takich produktów w sprzedaży, warto zatem wiedzieć do czego służą, jak i kiedy ich używać. Ogólnie rzecz biorąc, istnieje kilka funkcji, które może mieć spray quick detailer. Niektóre quick detailery mają wszystkie funkcje, a inne mogą mieć tylko jedną lub dwie, zależy to od typu quick detailera, którego używasz.

Spraye quick detailer, czym są i jak ich używać

Jak działają spraye typu quick detailer?

Spraye quick detailer są przeznaczone do usuwania odcisków palców i plam wodnych, kurzu, mogą również odświeżać wnętrze, tapicerkę, likwidować nieprzyjemny zapach, dodają też blasku i właściwości ochronnych różnym powierzchniom w samochodzie. Można je nakładać za pomocą ręcznika z mikrofibry, aby rozprowadzić produkt, a następnie wypolerować do połysku świeżą ściereczką z mikrofibry. Funkcje sprayów quick detailer mogą być różnorodne, może to być lekkie czyszczenie powierzchni,usuwanie uporczywych zabudzeń, dodanie blasku i połysku, dodanie ochrony, takiej jak wosk lub uszczelniacz, smarowanie podczas glinkowania.

Z pewnością w sprzedaży znajdziemy odpowiedni produkt do konkretnego zastosowania, który spełni nasze oczekiwania. Niektóre spraye quick detailer zostały opracowane w celu usunięcia lekkiego kurzu, odcisków palców i plam wodnych, aby odświeżyć wygląd pojazdu na zewnątrz lub wewnątrz. Należy jednak zachować ostrożność, używając sprayu quick detailer do czyszczenia, ponieważ istnieje ryzyko zarysowania lakieru bezbarwnego, jeśli nie ma wystarczającego smarowania. Zdecydowana większość sprayów typu quick detailer jest w stanie dodać połysku lakierowi i jest najczęściej nakładana po umyciu w celu zwiększenia poziomu połysku i nadania wykończeniu wyglądu mokrego. Możemy również używać takich preparatów do wnętrza pojazdu, dopracowania różnych powierzchni.

Quick detailery do wnętrza zakupisz na stronie https://detailingstore.pl/113-quick-detailery-do-wnetrza. Usuwanie odcisków palców i plam wodnych po umyciu pojazdu jest stosunkowo bezpieczne, o ile używasz miękkiego, czystego ręcznika z mikrofibry. Jednak używanie sprayów quick detailer do usuwania kurzu między myciami jest niewskazane, jeśli nie używasz odpowiedniego rodzaju preparatu. Korzystanie z bezwodnego quick detailera typu wash jest najbezpieczniejszą opcją do lekkiego czyszczenia pojazdu z zanieczyszczeń.