Lider Dolnośląskiego Klastra Eko-energetycznego EEI

ENERGIA, EKOLOGIA, INNOWACJE

Odnawialne Źródła Energii
Realizujemy projekty w zakresie energetyki

Odkryj Świat Najnowszych Technologii – Hannover Messe 2012!

Wyczerpujące informacje na temat aktualnych trendów i innowacji z zakresu najnowszych technologii, nawiązanie znaczących kontaktów biznesowych, liczne kongresy specjalistyczne – te i wiele innych atrakcji czekają na Ciebie w dniach od 23 do 27 kwietnia 2012 roku w Hanowerze podczas odbywających się po raz kolejny targów Hannover Messe – najważniejszego wydarzenia w branży przemysłu technologicznego na świecie, gromadzącego co roku międzynarodową fachową publiczność.

Hannover Messe

Wyjątkowe połączenie konferencji, wystaw, wykładów i imprez czyni Hannover Messe znaczącą atrakcją polityczno-gospodarczą a także bodźcem do nawiązywania ciekawych kontaktów biznesowych. Tematem przewodnim Hannover Messe 2012 jest „greentelligence”, natomiast krajem przewodniczącym zostały Chiny jako dynamiczny lider w branży technologicznej na światowym rynku.

Wystawy odbywają się na ośmiu platformach tematycznych, pośród których szybko znajdziesz interesujące Cię zagadnienia. Główną atrakcją tegorocznych targów jest platforma Metropolitan Solutions, na której zaprezentowane zostaną innowacyjne rozwiązania i najnowsze technologie dla infrastruktury miejskiej.

Odkryj Świat Najnowszych Technologii - zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w targach Hannover Messe 2012! Kliknij na link aby otrzymać bezpłatny bilet wstępu na Hannover Messe:

http://www.hannovermesse.de/en/promo?twb4v

ZałącznikWielkość
logo.bmp85.05 KB