Lider Dolnośląskiego Klastra Eko-energetycznego EEI

ENERGIA, EKOLOGIA, INNOWACJE

Odnawialne Źródła Energii
Realizujemy projekty w zakresie energetyki

Konferencja i wystawa w Hotelu Orbis 30 listopada 2011

 

W imieniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości mamy przyjemność poinformować, iż w ramach przedsięwzięcia „Polskie klastry i polityka klastrowa” dnia 30 listopada br. we Wrocławiu odbędzie się konferencja pt. „Klastry – innowacyjność, współpraca, efektywność”. Przedsięwzięcie „Polskie klastry i polityka klastrowa” realizowane jest pod honorowym patronatem Ministra Gospodarki.

Jeśli są Państwo przedsiębiorcą poszukującym nowych możliwości biznesowych bądź interesuje Państwa tematyka klastrów, zapraszamy na konferencję i towarzyszące jej targi produktów i usług klastrów z woj. dolnośląskiego, na których będzie można dowiedzieć się, co może zaoferować klaster.

Konferencja organizowana jest przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego. 

Głównym celem konferencji będzie przedstawienie korzyści wynikających z efektywnego zarządzania klastrem. W związku z faktem, iż równolegle zorganizowana zostanie wystawa, na której klastry z regionu będą miały możliwość przedstawienia swojej działalności, a w obu imprezach wezmą udział przedstawiciele klastrów z zagranicy, wydarzenie będzie dobrą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i współpracy.

Konferencja odbędzie się 30 listopada br. w godz. 10:00 – 16:00 w hotelu Hotel Orbis Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 7.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Organizator spotkania zapewnia tłumaczenie symultaniczne, poczęstunek w trakcie przerw kawowych oraz lunch. W trakcie konferencji rozdawane będą katalogi prezentujące klastry z woj. dolnośląskiego.

W celu zgłoszenia uczestnictwa w konferencji prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Więcej informacji uzyskają Państwo na stronie internetowej: www.parp.gov.pl lub www.f5.pl
i pod nr tel.: (61) 856 69 60, lub adresem e-mail:
klastry@f5.pl

Serdecznie zapraszamy!