Lider Dolnośląskiego Klastra Eko-energetycznego EEI

ENERGIA, EKOLOGIA, INNOWACJE

Odnawialne Źródła Energii
Realizujemy projekty w zakresie energetyki

VII Polsko-Saksońskie Forum Gospodarcze 18.11.2010

Tegoroczne, Polsko-Saksońskie Forum Gospodarcze odbędzie się po raz siódmy i jest kontynuacją sześciu udanych spotkań, organizowanych na przemian przez Ministerstwa Gospodarki obu krajów oraz Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

Ich głównym celem jest rozbudowa kontaktów transgranicznych oraz kooperacji i sieci współpracy w różnych sektorach gospodarki. Fora wspierają strategiczne działania ponad granicami i tym samym promują zarówno rozwój, jak i międzynarodową konkurencyjność przedsiębiorstw tak saksońskich, jak i polskich.

W roku 2010 organizatorem wiodącym Forum Gospodarczego jest Saksońskie Ministerstwo Gospodarki, Pracy i Transportu we współpracy z WFS Saksońską Agencją Wspierania Gospodarki. Forum odbywa się przy okazji Targów „Denkmal” i Międzynarodowej Giełdy Kooperacji CONTACT „Denkmal”, pod hasłem „Efektywność energetyczna a ochrona środowiska”.

W programie konferencji swoje prelekcje będą mieć również przedstawiciele członków Dolnośląskiego Klastra Ekoenergetycznego EEI - Energia, Ekologia, Innowacje, dr inż. Maciej Sygit prezes SYGMA Sp. z o.o. oraz Janusz Cieślak współwłaściciel firmy MetalERG.

Zapraszamy do udziału w imprezie.